Mam małego penisa. Co zrobić, aby go powiększyć?

Mały penis to problem, z którym zmaga się wielu mężczyzn. Panowie bardzo często narzekają na wielkość swojego przyrodzenia, co nierzadko jest przyczyną braku pewności siebie i kompleksów. Jak poradzić sobie z tym problemem? Co zrobić, aby powiększyć penisa?

Odpowiedź na powyższe pytanie z całą pewnością nie należy do najłatwiejszych. Penis to narząd niezwykle delikatny, którego powiększenie rzadko kiedy polecane jest przez lekarzy. Można wręcz powiedzieć, że zabiegi realizowane są tylko i wyłącznie ze względu na oczekiwania pacjentów. Z punktu widzenia medycyny, interwencja lekarska konieczna jest tylko wtedy gdy mamy do czynienia z tzw. mikropenisem.

Czym jest powiększanie penisa?

Powiększanie penisa to zabieg, o którym można powiedzieć, że jest ingerencją w wielkość przyrodzenia. Ma na celu wydłużenie i/lub pogrubienie członka. Zwykle nie ma związku z defektami fizycznymi.

Powiększenie penisa to zabieg, który można zrealizować na wiele różnych sposobów. Począwszy od tych operacyjnych, poprzez domowe, a skończywszy na medykamentach pod postacią żelów czy tabletek – przekonują eksperci z portalu SferaIntymna.pl.

Najlepsze sposoby na powiększenie penisa – 5 najciekawszych metod

Zabieg powiększania penisa można zrealizować na kilka różnych sposobów. Poniżej przedstawiamy 5 najpopularniejszych metod.

# Operacyjne powiększenie penisa: nacięcie więzadeł wieszadłowych

Nacięcie więzadeł wieszadłowych to inwazyjny zabieg, którego efektywność nie podlega absolutnie żadnym dyskusjom. Wydłużenie penisa jest pewne. Zabieg gwarantuje około 2-3 centymetry. Niestety nie ma wpływu na obwód członka.

W kontekście operacyjnego powiększenia penisa poprzez nacięcie więzadeł wieszadłowych pojawia się jednak wiele kontrowersji. W opinii wielu, zabieg ten może skutkować problemami ze sprawnością seksualna (zaburzenia erekcji).

# Tabletki powiększające penisa

Dosyć popularnym rozwiązaniem na powiększenie penisa jest stosowanie tabletek. „Magiczne” pigułki mają na celu wydłużyć i pogrubić penisa. Czy faktycznie są skuteczne? Czy tabletki powiększające penisa działają?

Niestety, odpowiedź na powyższe pytanie nie jest jednoznaczna. Powiększanie penisa przy wykorzystaniu tabletek powiększających może stać się faktem tylko i wyłącznie wtedy, gdy wybierzemy skuteczny preparat.

# Żele na powiększanie penisa

Żele na powiększenie penisa to rozwiązanie, które cieszy się niemałą popularnością. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż ich stosowanie jest praktyczne i częstokroć niesie za sobą również korzyść w postaci poprawy sprawności seksualnej – zwiększenie potencji.

Wybór żelów na powiększenie penisa jest ogromny. Mamy do dyspozycji szereg różnych preparatów, niestety nie wszystkie są skuteczne. Wybierając produkt sugerujemy korzystać z opinii, recenzji i wspomagać się niezależnymi rankingami.

# Pompowanie penisa

Pompowanie penisa przy wykorzystaniu specjalistycznych pompek to alternatywna metoda, która pierwotnie była wykorzystywana tylko i wyłącznie do stymulacji członka i leczenia zaburzeń erekcji. Dzisiaj, traktuje się ją również jako sposób na wydłużenie i pogrubienie członka.

Pompki do penisa to proste urządzenia, które możemy zakupić już za kilkadziesiąt złotych. Warto mieć jednak świadomość, że ich cena idzie w parze z jakością, a co za tym idzie – skutecznością działania. Dlatego też, wybierając pompkę do penisa nie powinniśmy kierować się tylko i wyłącznie aspektem finansowym.

# Jelqing – rozciąganie penisa

Jelqing to zabieg rozciągania penisa, który z powodzeniem można wykorzystać w celu trwałego powiększenia członka. Należy mieć jednak świadomość, że niepoprawne rozciąganie może zakończyć się bolesną kontuzją. Nie powinna mieć jednak ona wpływu na sprawność seksualną.

Jelqing wykorzystywany jest od wieków. Stale zyskuje na popularności, co jest związane z tym iż coraz śmielej na temat tej metody wypowiadają się eksperci. Pozwala ona wydłużyć penisa o nawet kilka centymetrów. Warto mieć jednak świadomość, że jelqing wymaga regularnego treningu prącia.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *