• UMÓW SIĘ: +48 884 877 779, +48 793 73 76 76, klinika@deamed.pl
 • Chcesz umówić się na wizytę?

  Zadzwoń do nas aby umówić dogodny termin +48 793 73 76 76

Czym dokładnie jest STORZ D-ACTOR ?

Storz D-Actor to urządzenie wykorzystujące technologie fali akustycznej (Acoustic Wave Therapy AWT®), która znana jest w medycynie estetycznej i fizjoterapii jako nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej.

Podczas zabiegu działanie fali akustycznej powoduje rozluźnienie tkanki łącznej i zwiększenie jędrności naskórka. Poprawia się przez to krążenie krwi w tkankach, a komórki tłuszczowe zmniejszają swoje rozmiary. Częstotliwość i siłę fali można regulować i dobrać w zależności od rodzaju problemu pacjenta, przy czym działanie rozpoczyna się już od pierwszego kontaktu urządzenia z organizmem.

Storz D-Actor jest jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, a także doskonale sprawdzi się w terapiach profilaktycznych oraz łączonych np. z takimi urządzeniami jak: Endermologie® LPG Alliance 

Czym jest zabieg fala akustyczną STORZ D-ACTOR?

Zabieg Storz dzięki właściwościom fal akustycznych pozwala na redukcję nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, a dzięki temu – na wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.

Terapia modelująca ciało urządzeniem Storz opiera się na działaniu fal akustycznych, charakteryzujących się wysoką amplitudą ciśnienia w stosunku do ciśnienia otoczenia. Fale te wnikają w ciało i działają na kilku płaszczyznach.

 1. Rozprzestrzeniając się po organizmie, przyspieszają przepływ płynów w naczyniach chłonnych, co pozwala na uzyskanie efektów drenażu.
 2. Docierają do komórek tłuszczowych, rozbijają je oraz powodują ich zanik w procesie implozji (zapadania się).
 3. Ruch rosnące ciśnienie rozrywa włóknisty gorset w tkance podskórnej, co prowadzi do redukcji cellulitu.

Jakie są efekty zabiegu STORZ D-ACTOR?

Zabieg Storz pozwala na usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, wymodelowanie sylwetki, a także poprawę napięcia i elastyczności skóry.

Pierwsze efekty obserwuje się już po jednym zabiegu, ale dla jak najlepszego rezultatu zaleca się serię 4-6 zabiegów w odstępach kilku tygodni. Pełne efekty widoczne są po 3-6 miesiącach.

Czy jest wymagane przygotowanie się przed zabiegiem ?

Przed zabiegiem STORZ D-ACTOR wymagana jest jedynie konsultacja lekarska, która wykluczy wszystkie przeciwskazania.

Dlaczego warto skorzystać z duetu - Endermologia LPG Alliance + STORZ D-ACTOR ?

Duet Endermologia LPG Alliance + STORZ D-ACTOR fala akustyczna pogromcy cellulitu !

Podwójne działanie daje szybsze efekty. Innowacyjne połączenie obydwu technologii, zapewniające wielopłaszczyznowe bodźcowanie pozwala szybko i skutecznie pozbyć się problemu pofałdowanej i nierównej skóry. STORZ Medical fala akustyczna działa punktowo rozbijając złogi tłuszczowe, prowadzi do produkcji nowych włókien kolagenowych, co w bardzo widoczny sposób wygładza i ujędrnia skórę poddana zabiegowi.  Endermologia LPG Alliance wykorzystując efekt podciśnienia do zasysania skóry i tkanki podskórnej poprawia ukrwienie i przyspiesza proces spalania tłuszczu oraz drenaż, aby jeszcze szybciej uwolnić organizm od nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Jakie są wskazania do zabiegu STORZ D-ACTOR fala akustyczna ?

 • redukcja zaawansowanego cellulitu
 • poprawa napięcia i jędrności skóry
 • wyszczuplenie/modelowanie sylwetki
 • redukcja obrzęku, drenaż limfatyczny
 • spłycenie zmarszczek
 • stymulacja mięśni

Jakie są przeciwskazania do zabiegu STORZ D-ACTOR fala akustyczna ?

 • ciąża
 • żylaki
 • padaczka
 • rozrusznik serca
 • choroby nowotworowe
 • choroby autoimmunologiczne
 • przewlekłe przyjmowanie antykoagulantów (aspiryna, leki przeciwbólowe, przeciwzapalne)

Ile kosztuje jeden zabieg ?

Od 250 do 3000 zł w zależności od liczby okolic oraz liczby zabiegów na które decyduje się pacjent. Koszt pojedynczych zabiegów oraz pakietów rozpisany w Cennik. Zabieg może wykonywać jedynie osoba posiadająca certyfikat.

Zadzwoń do nas aby się umówić +48 793 73 76 76