• UMÓW SIĘ: +48 884 877 779, +48 793 73 76 76, klinika@deamed.pl

Lekarze

Dr n. med. Maria Agnieszka ZEGADŁO-MYLIK

Dermatolog, Patomorfolog, Medycyna estytyczna

“Piękno jest naturalne dla każdego z nas”

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie
Specjalista patomorfolog II˚ od 1994 r.
Specjalista dermatolog i wenerolog II˚: w 2004 r., w Katedrze Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską nt. diagnostyki celiakii w Instytucie Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka;

Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Patologów i Polskiego Towarzystwa Patologów Dziecięcych

Uczestniczka licznych kursów i warsztatów poszerzających wiedzę i umiejętności z dziedziny dermatologii i wenerologii. Regularnie występuje na różnych sympozjach prezentując swoją wiedzę i innowacyjne wyniki leczenia chorób skóry. 

Główny badacz w ośrodkach badań klinicznych z lekami biologicznymi na choroby dermatologiczne.

Specjalizuje się w:
ocenie mikroskopowej zmian skórnych
– dermatologii
– dermatologii estetycznej

W swojej pracy dąży do podtrzymania naturalnego piękna za pomocą skutecznych i bezpiecznych dla zdrowia metod, takich jak laseroterapia czy rewitalizacja skóry.

lek. Anna KRUSZEWSKA

Dermatolog, Wenerolog, Medycyna Estetyczna

„Naturalne piękno skóry zachwyca świat. ” 

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizuję się w zakresie dermatologii i wenerologii. W ramach swojej specjalizacji zajmuję się leczeniem dermatologicznym dzieci oraz osób dorosłych.  

Lek. Roman Raman NITSKOVICH

Dermatolog, Dermatochirurg, Wenerolog

„W medycynie trzeba umieć być cierpliwym i szukać rozwiązań najkorzystniejszych dla pacjenta” 

Absolwent : Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Lekarz specjalizujący się w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Swoją wiedzę praktyczną zdobywał pod okiem doświadczonych specjalistów w wielu ośrodkach na terenie kraju, pod okiem kilku profesorów dermatologii w Szpitalu MSWiA w Warszawie.

Konsultuje osoby dorosłe i dzieci.

W naszej placówce specjalizuje się w leczeniu chorób skóry głowy i nadmiernego wypadania włosów, szukając różnych przyczyn i eliminując je dla poprawy stanu zdrowia pacjenta. Zajmuje się również leczeniem chorób skóry i paznokci, dermatolo-chiurugią zmian skórnych i podskórnych, trudno gojących się ran i owrzodzeń oraz chorób przenoszonych drogą płciową.

Przeprowadza diagnostykę: dermatoskopową m.in. znamion barwnikowych i nowotworów skóry, trichoskopową ocenę skóry owłosionej, a także zabiegi z zakresu chirurgii dermatologicznej i kriochirurgii.

W pracy odznacza się duża starannością i holistycznym podejściem do pacjenta, starając się znaleźć rozwiązania najlepiej pasujące do stylu życia pacjenta.

Dba o stałe poszerzanie wiedzy i umiejętności uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach naukowych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

lek. Aleksandra KUŚ - GÓRECKA

Dermatolog, Wenerolog, Dermatolog dziecięcy 

„Zdrowa skóra jest najpiękniejszym odbiciem siebie.”

Absolwentka: Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

W trakcie specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Swoje bogate doświadczenie zawodowe rozwijała uczestnicząc w praktykach pod okiem renomowanych ekspertów w prestiżowych ośrodkach medycznych w całym kraju, w tym u kilku wybitnych profesorów dermatologii w Szpitalu MSWiA w Warszawie.

Z powodzeniem konsultuje pacjentów w każdym wieku, zarówno dorosłych, jak i dzieci.

W naszym zespole wyróżnia się swoją specjalizacją w leczeniu problemów skórnych głowy oraz nadmiernym wypadaniem włosów, analizując różnorodne przyczyny i stosując skuteczne metody leczenia dla poprawy zdrowia pacjentów. Prowadzi również leczenie chorób skóry i paznokci, zajmuje się dermatologią chirurgiczną, leczeniem trudno gojących się ran i owrzodzeń, a także chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Przeprowadza specjalistyczną diagnostykę dermatoskopową, w tym ocenę znamion barwnikowych i nowotworów skóry, trichoskopię skóry owłosionej, a także wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii i kriochirurgii.

Jej podejście do pracy charakteryzuje się wysoką starannością i holistyczną troską o pacjenta, zawsze dążąc do znalezienia rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i stylu życia każdego pacjenta.

Aktywnie poszerza swoje horyzonty zawodowe poprzez udział w konferencjach i szkoleniach naukowych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

dr n. med. Aleksandra RYBKA - FRĄCZEK

Alergolog, Alergolog dziecięcy 

„Współpraca pomiędzy lekarzem a pacjentem jest kluczem do rozwiązania jego problemów” 

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z wyróżnieniem uzyskała stopień doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu za badania dotyczące przewlekłego kaszlu. Ukończyła szkolenia specjalizacyjne w dziedzinie alergologii odbywane w Klinice Chorób Wewnętrznych Pneumonologii i Alergologii UCK WUM przy ul. Banacha w Warszawie. W 2021 r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z alergologii, uzyskując najlepszy wynik w kraju.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem alergii wziewnych, pokarmowych oraz alergicznych chorób skóry, w szczególności alergicznego nieżytu nosa, astmy, pokrzywki i obrzęku naczynioruchowego, alergii na jady owadów błonkoskrzydłych, kontaktowego oraz atopowego zapalenia skóry.

Autorka i współautorka publikacji z zakresu alergologii i pulmonologii. Jest członkiem European Academy of Allergy and Clinical Immunology, European Respiratory Society, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach z zakresu alergologii.

Przyjmuje dzieci od 3 roku życia oraz pacjentów dorosłych. Udziela konsultacji w języku polskim i angielskim.

dr n. med. Agnieszka SZCZUKOCKA - ZYCH

Pediatra, Alergolog, Alergolog dziecięcy 

„Harmonijna relacja między pacjentem a lekarzem stanowi fundament w drodze do wyzdrowienia.”

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalizująca się w pediatrii i alergologii.

Ukończyła specjalizację z pediatrii w 2017 roku, a z alergologii w 2020 roku, rozwijając swoją karierę w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego DSK UCK WUM. Jako wykładowca akademicki i autor publikacji naukowych, aktywnie uczestniczy w środowisku naukowym, będąc obecnym na licznych konferencjach naukowych.

W praktyce klinicznej koncentruje się na diagnozowaniu i leczeniu alergii pokarmowej, alergii poliwalentnej, alergicznego nieżytu nosa, astmy oraz alergii na leki. Prowadzi immunoterapię alergenową u dzieci i dorosłych, zapewniając kompleksową opiekę nad pacjentami pediatrycznymi.

Posiada certyfikat z Centrum Medycyny Podróży, kwalifikując do szczepień i mając doświadczenie w wykonywaniu USG płuc u dzieci.

mgr Anna BOGUSZEWSKA

Dietetyk kliniczny, Dietetyk sportowy 

„Zdrowa dieta to klucz do utrzymania naszego organizmu w idealnej harmonii i zdrowiu.” 

 

Nasza specjalistka, absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Dietetyka, to prawdziwa pasjonatka zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. Jej edukacja i doświadczenie stanowią solidne fundamenty, na których opiera się jej profesjonalna praktyka dietetyczna.

Z niezachwianą determinacją pomaga swoim klientom w osiąganiu celów zdrowotnych poprzez indywidualnie dopasowane plany żywieniowe i aktywny tryb życia. W pracy z klientami, nasza specjalistka kładzie szczególny nacisk na holistyczne podejście do zdrowia, uwzględniając nie tylko aspekty żywieniowe, ale również emocjonalne i fizyczne elementy ich codzienności.

Jej filozofia zawodowa opiera się na przekonaniu, że zdrowe odżywianie powinno być nie tylko skuteczne, ale również smaczne i satysfakcjonujące. Przekonuje, że odpowiednia dieta nie musi oznaczać rezygnacji z przyjemności jedzenia. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu, pokazuje, jak zdrowe nawyki żywieniowe mogą stać się naturalną częścią codziennego życia.

Niezależnie od tego, czy klienci dążą do poprawy ogólnego stanu zdrowia, zwiększenia energii, redukcji masy ciała, czy po prostu chcą czuć się lepiej w swoim ciele, nasza dietetyk jest gotowa wspierać ich na każdym kroku tej podróży. Jej celem jest nie tylko pomoc w osiągnięciu krótkoterminowych celów, ale przede wszystkim w promowaniu trwałych zmian w stylu życia, które przynoszą długofalowe korzyści zdrowotne.

Lek. Bartłomiej ANTOŃ

Chirurg naczyniowy, flebolog 

„Serce i wyrozumiałość do pacjenta jest kluczem do poprawy jego stanu zdrowia”

Lek. Witold CHUDZIK

Chirurg ogólny

Opis wkrótce

dr n. med Dorota BRODOWSKA-KANIA

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy, Internista

„Aby odpowiednio pomóc Pacjentowi musimy spojrzeć na jego organizm z otwartym holistycznym podejściem ” 

Dr n med. Dorota Brodowska-Kania specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog,w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z medycyny nuklearnej.

Wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie aktualnie starszy asystent w Klinice Endokrynologii i Terapii Izotopowej.

Zajmuje się diagnostyka i leczeniem chorób tarczycy: choroba Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy,zapalenia tarczycy,wole guzkowe,rak tarczycy. Poza tym diagnostyka i leczeniem chorób przysadki,nadnerczy, zaburzeniami miesiączkowania.

Doktor Brodowska-Kania przyjmuje dzieci od 5 roku życia oraz osoby dorosłe.

dr n. med Adrianna MRÓZ

Endokrynolog, Internista

„Aby naprawdę pomóc Pacjentowi, musimy przyjąć holistyczne spojrzenie na jego organizm, rozumiejąc, że prawdziwe zdrowie to harmonia ciała, umysłu i ducha.”

Dr n med. Adrianna Mróz specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog,w trakcie szkolenia specjalizacyjnego.

Wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie aktualnie asystent w Klinice Endokrynologii i Terapii Izotopowej.

Zajmuje się diagnostyka i leczeniem chorób tarczycy: choroba Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy, zapalenia tarczycy. Poza tym diagnostyka i leczeniem chorób przysadki, nadnerczy, zaburzeniami miesiączkowania.

dr n. med. Małgorzata STĘPIEŃ - WOJNO

Internista, Kardiolog

„Serce i wyrozumiałość do pacjenta jest kluczem do poprawy jego stanu zdrowia”

Lek. Adriana ZIELSKA

Onkolog, Ultrasonografista

“Medycyna jest moją pasją, a nie tylko zawodem”

Dr Adriana Zielska absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wieloletni pracownik Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii Szpitala Onkologiczno – Kardiologicznego w Warszawie.
W 2009 r. odbyła staż w Szpitalu Uniwersyteckim São João w Porto Portugalia, w ramach praktyk zagranicznych.
Posiada wieloletnie doświadczenie w badaniach klinicznych leków innowacyjnych stosowanych w onkologii.
Członek American Society of Clinical Oncology (ASCO), European Society for a Medical Oncology (ESMO), Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (PTOK).

Specjalizuje się w diagnostyce ultrasonograficznej (piersi, j.brzusznej i tarczycy) oraz diagnostyce i leczeniu onkologicznym opartym na terapii hormonalnej, immunoterapii i chemioterapii.

Największe doświadczenie posiada w diagnostyce obrazowej (USG) i leczeniu chorób piersi: nowotwory łagodne ( torbiele, gruczolakowłókniaki, brodawczaki itd), nowotwory złośliwe.

Lek. Władysław ROZWADOWSKI

Otolaryngolog

„Zdrowie narządów zmysłów i głosu jest fundamentem pełni życia. Wspólnie dążymy do tego, aby każdy dzień naszych pacjentów był wolny od dyskomfortu i ograniczeń.”

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie rozwija swoje umiejętności specjalistyczne w Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne z otolaryngologii umożliwia pogłębianie wiedzy i doskonalenie praktycznych umiejętności w diagnozowaniu oraz leczeniu schorzeń uszu, nosa, gardła i zatok przynosowych.

Jego zainteresowania zawodowe skupiają się na leczeniu schorzeń nosa i zatok przynosowych, problemach usznych, chorobach jamy ustnej, gardła oraz krtani. Posiada również doświadczenie w chirurgii twarzy i szyji, dzięki czemu pozwala mu to usuwać zmiany w tym obrębie i oferować kompleksową opiekę medyczną dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Jest biegły w językach angielskim, niemieckim i rosyjskim, co umożliwia mu efektywną komunikację z pacjentami z różnych kultur, co jest kluczowe w jego codziennej praktyce medycznej.

Lek. Błażej WOŹNIAK

Ortopeda, Traumatolog

„Sprawność fizyczna bez bólu jest ważnym elementem życia, dlatego każdego dnia walczymy o nią z pacjentami” 

Studia medyczne ukończyłem w 2014 r. na I Wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Doświadczenie zdobył w wielu szpitalach klinicznych, obecnie pracuje w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie.

Jako lekarz zajmuje się schorzenia:
chirurgia kończyny górnej
leczenie chirurgiczne i zachowawcze urazów kończyn
leczenie urazów sportowych – w latach 2018-2020 lekarz II-giej drużyny i Akademii Legii Warszawa
entezopatia
chirurgia artroskopowa stawu skokowego i kolanowego
wykonuje iniekcje pod kontrolą USG.

Lek. Grzegorz WIERZBICKI

Stomatolog

„Uśmiech jest najpiękniejszą ozdobą człowieka, dlatego każdego dnia walczymy o niego z pacjentami” 

Absolwent : Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku

Pielęgniarki i Kosmetolodzy

mgr Elżbieta ZEGADŁO

Pielęgniarka, Kosmetolog

“Zdobywanie nowej wiedzy to lepsze samopoczucie”

Posiadająca wszechstronne wykształcenie i bogate doświadczenie zawodowe, nasza pielęgniarka jest mistrzynią w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego, co potwierdza jej specjalizacja. Jej edukacyjna podróż rozpoczęła się w Studium Medycznym w Warszawie, skąd udało jej się płynnie przejść do Wydziału Nauki o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Tam, na prestiżowym kierunku Pielęgniarstwo, zdobyła tytuł Magistra Pielęgniarstwa, co otworzyło przed nią nowe możliwości rozwoju i dalszego kształcenia.

Z niegasnącą pasją do nauki, nasza pielęgniarka ukończyła szereg kursów kwalifikacyjnych i specjalistycznych, które pozwoliły jej zgłębić wiedzę z takich obszarów jak pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywna terapia, a także podnieść swoje kompetencje w zakresie BLS, ALS, wykonywania oraz interpretacji EKG. Nieustannie poszerza swoje umiejętności w leczeniu ran i kriolecznictwie, a także rozwija się w dziedzinie podologii i wykonywania testów alergicznych.

Jej umiejętności zostały również wzmocnione przez kursy kosmetyczne trzech stopni, odbywane w Warszawie, gdzie zdobyła wiedzę i praktykę w wykonywaniu zaawansowanych zabiegów depilacji laserowej z użyciem lasera Palomar Lux R, a także zabiegów estetycznych z użyciem RF, kriolipolizy aparatem Cryolab, modelowania ciała aparatem Endermologia LPG Alliance oraz STORZ MEDICAL.

Jej kompetencje i zaangażowanie zostały uhonorowane pierwszym miejscem w etapie wojewódzkim VIII Ogólnopolskiego Konkursu „Pielęgniarka Roku 2012”. W naszej klinice, z równie wielkim zaangażowaniem, przeprowadza zabiegi mechanicznego oczyszczania skóry, mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, jonoforezy, depilacji laserowej, a także zabiegów odświeżająco-nawilżających aparatem GENEO. Dodatkowo, dzięki aparaturze Endermologia LPG Alliance oraz STORZ MEDICAL, nasza pielęgniarka wykonuje zabiegi modelowania ciała i terapie falą akustyczną, dostarczając pacjentom rozwiązań na najwyższym poziomie.

Julia MYLIK

Pomoc pielęgniarska, Kosmetyczka

Marta JAWORSKA

Pomoc pielęgniarska

Recepcja i zarządzanie

Patrycja PIETRASIK

Kierownik Placówki i Koordynator Recepcji

Patrycja Pietrasik

Hanna GRZELAK

Recepcja

Hanna GRZELAK

Hanna Grzelak

Opis wkrótce

Karolina GOŹLIŃSKA

Recepcja

Marianna Romanowska

CERTYFIKATY