• UMÓW SIĘ: +48 884 877 779, +48 793 73 76 76, klinika@deamed.pl

Lekarze

Dr n. med. Maria Agnieszka ZEGADŁO-MYLIK

Dermatolog, Patomorfolog, Medycyna estytyczna

“Piękno jest naturalne dla każdego z nas”

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie
Specjalista patomorfolog II˚ od 1994 r.
Specjalista dermatolog i wenerolog II˚: w 2004 r., w Katedrze Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską nt. diagnostyki celiakii w Instytucie Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka;

Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Patologów i Polskiego Towarzystwa Patologów Dziecięcych

Uczestniczka licznych kursów i warsztatów poszerzających wiedzę i umiejętności z dziedziny dermatologii i wenerologii. Regularnie występuje na różnych sympozjach prezentując swoją wiedzę i innowacyjne wyniki leczenia chorób skóry. 

Główny badacz w ośrodkach badań klinicznych z lekami biologicznymi na choroby dermatologiczne.

Specjalizuje się w:
ocenie mikroskopowej zmian skórnych
– dermatologii
– dermatologii estetycznej

W swojej pracy dąży do podtrzymania naturalnego piękna za pomocą skutecznych i bezpiecznych dla zdrowia metod, takich jak laseroterapia czy rewitalizacja skóry.

Lek. Anna KUŁAKOWSKA

Dermatolog, Dermatochirurg, Tricholog, Wenerolog

„W medycynie trzeba umieć być cierpliwym i szukać rozwiązań najkorzystniejszych dla pacjenta” 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Lekarz specjalizujący się w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Swoją wiedzę praktyczną zdobywała pod okiem doświadczonych specjalistów w wielu ośrodkach na terenie kraju, pod okiem kilku profesorów dermatologii.

Konsultuje osoby dorosłe i dzieci.

W naszej placówce specjalizuje się w leczeniu chorób skóry głowy i nadmiernego wypadania włosów, szukając różnych przyczyn i eliminując je dla poprawy stanu zdrowia pacjenta. Zajmuje się również leczeniem chorób skóry i paznokci, dermatolo-chiurugią zmian skórnych i podskórnych, trudno gojących się ran i owrzodzeń oraz chorób przenoszonych drogą płciową.

Przeprowadza diagnostykę: dermatoskopową m.in. znamion barwnikowych i nowotworów skóry, trichoskopową ocenę skóry owłosionej, a także zabiegi z zakresu chirurgii dermatologicznej i kriochirurgii.

W pracy odznacza się duża starannością i holistycznym podejściem do pacjenta, starając się znaleźć rozwiązania najlepiej pasujące do stylu życia pacjenta.

Dba o stałe poszerzanie wiedzy i umiejętności uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach naukowych.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Lek. Adriana ZIELSKA

Onkolog, Ultrasonografista

“Medycyna jest moją pasją, a nie tylko zawodem”

Dr Adriana Zielska absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wieloletni pracownik Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii Szpitala Onkologiczno – Kardiologicznego w Warszawie.
W 2009 r. odbyła staż w Szpitalu Uniwersyteckim São João w Porto Portugalia, w ramach praktyk zagranicznych.
Posiada wieloletnie doświadczenie w badaniach klinicznych leków innowacyjnych stosowanych w onkologii.
Członek American Society of Clinical Oncology (ASCO), European Society for a Medical Oncology (ESMO), Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (PTOK).

Specjalizuje się w diagnostyce ultrasonograficznej (piersi, j.brzusznej i tarczycy) oraz diagnostyce i leczeniu onkologicznym opartym na terapii hormonalnej, immunoterapii i chemioterapii.

Największe doświadczenie posiada w diagnostyce obrazowej (USG) i leczeniu chorób piersi: nowotwory łagodne ( torbiele, gruczolakowłókniaki, brodawczaki itd), nowotwory złośliwe.

dr n.med. Aleksandra RYBKA - FRĄCZEK

Alergolog, Alergolog dziecięcy 

„Współpraca pomiędzy lekarzem a pacjentem jest kluczem do rozwiązania jego problemów” 

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z wyróżnieniem uzyskała stopień doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu za badania dotyczące przewlekłego kaszlu. Ukończyła szkolenia specjalizacyjne w dziedzinie alergologii odbywane w Klinice Chorób Wewnętrznych Pneumonologii i Alergologii UCK WUM przy ul. Banacha w Warszawie. W 2021 r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z alergologii, uzyskując najlepszy wynik w kraju.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem alergii wziewnych, pokarmowych oraz alergicznych chorób skóry, w szczególności alergicznego nieżytu nosa, astmy, pokrzywki i obrzęku naczynioruchowego, alergii na jady owadów błonkoskrzydłych, kontaktowego oraz atopowego zapalenia skóry.

Autorka i współautorka publikacji z zakresu alergologii i pulmonologii. Jest członkiem European Academy of Allergy and Clinical Immunology, European Respiratory Society, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach z zakresu alergologii.

Przyjmuje dzieci od 3 roku życia oraz pacjentów dorosłych. Udziela konsultacji w języku polskim i angielskim.

Lek. Beata JÓZWIK-SAWCZUK

Kardiolog, Internista

„Serce i wyrozumiałość do pacjenta jest kluczem do poprawy jego stanu zdrowia” 

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ukończone z wyróżnieniem.

W trakcie swojej drogi zawodowej zdecydowała się na specjalizację z Kardiologii, którą ukończyła z sukcesem, zdobywając tytuł specjalisty w 2021 roku. Obecnie pracuje w szpitalu Wolskim.

Podczas swojej edukacji Beata Józwik Sawczuk zdobyła nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności, co pomogło jej szybko znaleźć pracę w szpitalu. Pierwsze kroki stawiała w oddziale Kardiologii w WSzZ w Skierniewicach, gdzie zdobyła cenne doświadczenie, pracując z pacjentami z różnymi schorzeniami serca. Później kontynuowała swoją pracę w Oddziale Kardiologii z oddziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej szpitala Wolskiego w Warszawie, gdzie zdobyła jeszcze większe doświadczenie.

Nieustannie stara się rozwijać swoje umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kongresach naukowych związanych z jej dziedziną.

Lek. Beata Józwik Sawczuk to również osoba zaangażowana w życie społeczne i charytatywne. Często uczestniczy w akcjach mających na celu podniesienie świadomości na temat chorób serca oraz przeprowadza bezpłatne badania profilaktyczne. Ponadto jako lekarz, często dyżuruje w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w WSzZ w Skierniewicach, gdzie pomaga pacjentom w nagłych przypadkach.

Lek. Witold CHUDZIK

Chirurg

Opis wkrótce

Lek. Grzegorz WIERZBICKI

Stomatolog

„Uśmiech jest najpiękniejszą ozdobą człowieka, dlatego każdego dnia walczymy o niego z pacjentami” 

Absolwent : Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku

dr n.med Dorota BRODOWSKA-KANIA

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy, Internista

„Aby odpowiednio pomóc Pacjentowi musimy spojrzeć na jego organizm z otwartym holistycznym podejściem ” 

Dr n med. Dorota Brodowska-Kania specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog,w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z medycyny nuklearnej.

Wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie aktualnie starszy asystent w Klinice Endokrynologii i Terapii Izotopowej.

Zajmuje się diagnostyka i leczeniem chorób tarczycy: choroba Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy,zapalenia tarczycy,wole guzkowe,rak tarczycy. Poza tym diagnostyka i leczeniem chorób przysadki,nadnerczy, zaburzeniami miesiączkowania.

Doktor Brodowska-Kania przyjmuje dzieci od 10 roku życia oraz osoby dorosłe.

lek. Anna KRUSZEWSKA

Dermatolog, Wenerolog, Dermatolog dziecięcy 

„Naturalne piękno skóry zachwyca świat. ” 

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizuję się w zakresie dermatologii i wenerologii. W ramach swojej specjalizacji zajmuję się leczeniem dermatologicznym dzieci oraz osób dorosłych.  

Lek. Błażej WOŹNIAK

Ortopeda, Traumatolog

„Sprawność fizyczna bez bólu jest ważnym elementem życia, dlatego każdego dnia walczymy o nią z pacjentami” 

Studia medyczne ukończyłem w 2014 r. na I Wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Doświadczenie zdobył w wielu szpitalach klinicznych, obecnie pracuje w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie.

Jako lekarz zajmuje się schorzenia:
chirurgia kończyny górnej
leczenie chirurgiczne i zachowawcze urazów kończyn
leczenie urazów sportowych – w latach 2018-2020 lekarz II-giej drużyny i Akademii Legii Warszawa
entezopatia
chirurgia artroskopowa stawu skokowego i kolanowego
wykonuje iniekcje pod kontrolą USG.

Pielęgniarki i Kosmetolodzy

Zofia WRZESIŃSKA

Pielęgniarka

ZOFIA WRZESIŃSKA

ZOFIA WRZESIŃSKA

Opis wkrótce

mgr Elżbieta ZEGADŁO

Pielęgniarka, Kosmetolog

ELŻBIETA ZEGADŁO

“Zdobywanie nowej wiedzy to lepsze samopoczucie”

Doświadczona pielęgniarka z wszechstronnym wykształceniem. Posiada specjalizacje z pielęgniarstwa chirurgicznego

Absolwentka Studium Medycznego w Warszawie oraz Wydziału Nauki o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na kierunku Pielęgniarstwo zakończone uzyskaniem tytułu Magistra Pielęgniarstwa. Ukończyła kursy z zakresu: BLS, krwiolecznictwa oraz wykonywania i interpretacji EKG.

Obecnie w trakcie kursów z zakresu podologii, leczenia ran oraz testów płatkowych.

Z bardzo dobrymi wynikami ukończyła kurs kosmetyczny I, II, III stopnia w Warszawie oraz kursy specjalistyczne w zakresie wykonywania zabiegów depilacji laserowej Laserem Palomar Lux R oraz wykonywania zabiegów z użyciem RF, kriolipolizy aparatem Cryolab, modelowania ciała aparatem Endermologia LPG Alliance oraz STORZA MEDICAL

Laureatka I miejsca w etapie wojewódzkim VIII Ogólnopolskiego Konkursu „Pielęgniarka Roku 2012”.

W naszej placówce wykonuje zabiegi mechanicznego oczyszczenia skóry, mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, jonoforezy, depilacji laserowej, zabiegów oszczająco-nawilżających aparatem GENEO, zabiegów modelowania ciała z użyciem aparatu Endermologia LPG Alliance oraz  STORZ MEDICAL (zabiegi falą akustyczną). 

Recepcja i zarządzanie

Patrycja Pietrasik

Kierownik Placówki i Koordynator Recepcji

Patrycja Pietrasik

Patrycja Pietrasik

Hanna Grzelak

Recepcja

Hanna GRZELAK

Hanna Grzelak

Opis wkrótce

Marianna Romanowska

Recepcja

Marianna Romanowska

CERTYFIKATY